Jak na konflikty ve 21. století

S Olgou Medlíkovou

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Naučte se rozpoznat zdravý a nezdravý konflikt list_alt 4 lekce plné obsahu + 6krát doprovodné scénky shutter_speed Zjistěte, jak předejít konfliktům grade Učte se od profíka ve svém oboru timer Proměňte konflikt v příležitost!

O mentorovi

V únoru 2013 jsem obdržela cenu v oblasti praktické aplikace vzdělávání dospělých a andragogiky vyhlašovanou Asociací institucí manažerského vzdělávání, Českou andragogickou společností a vzdělávacím institutem London International Graduate School.

Pracuji jako samostatná lektorka pro business, neziskové organizace a státní správu od roku 1996. Zaměřuji se na prezentační dovednosti, sociální dovednosti (komunikace, řešení konfliktů, vyjednávání), manažerské dovednosti, společenský a protokolární kontakt a interkulturu. Specializuji se na trénink mluvčích, argumentaci, rétoriku a lektorské dovednosti.

O tréninku

Jak můžete ve své práci či podnikání předcházet konfliktům? Co je to zdravý konflikt a co nezdravý konflikt? Jak můžete tvůrčím způsobem sílu konfliktu proměnit ve svůj prospěch? Jak správně řešit a vyřešit konflikt nejen na pracovišti, ale i třeba ve vztahu s osobou blízkou?

Kurz, který má přesah do všech sfér Vašeho života. Už nikdy nebudete kvůli konfliktům trpět, získáte kontrolu a sílu stát se skutečným vzorem. Pro sebe i své okolí. To, co se naučíte zde, pocítí okamžite s velkou radostí i Vaše okolí. A tak si splníte sny, které Vám dost možná unikaly pod rukama!

Co dalšího Vás čeká

6 krizových situací, kvůli kterým jste pravděpodobně dodnes ztráceli půdu pod nohama.

Vše uvidíte na vlastní oči s reálnými aktéry ve scénkách. Osvojíte si tak překvapivě jednoduché techniky, díky kterým se Vaše profesní kariéra či podnikání dostane do radostného zisku!

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!