Peníze ve 21. století

s Martinem Hausenblasem

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Návod, jak přistupovat k penězům list_alt 6 lekcí a 6 videí nadupaného obsahu shutter_speed Tipy pro Váš Business grade Nastartujte Vaše Cashflow timer Využijte čas na maximum

O mentorovi

Martina Hausenblass je český miliardář, majitel Adleru, Liftaga.

Věří v čisté podnikání. V roce 2010 proto s cílem vrátit do českého byznysu poctivost založil sdružení Podnikáme bez korupce, kterému dodnes předsedá. 

Snaží se být užitečný svému okolí. Umožňuje mladým lidem naučit se jazyk, získat vzdělání a zkušenosti, aby se pak vrátili domů a pomohli svému kraji.

O tréninku

Jak ve 21. století vydělávat více peněz a přitom se nedostat do “krysího” závodu? Jak ve svém životě aktivovat Rovnici bohatství a tak zautomatizovat své příjmy? Na jaké pilíře se ve světě financí zaměřit a tak zajistit nejen sebe, ale i svou rodinu či blízké?

Odhalíte tajné recepty českého miliardáře, který se proslavil i v zahraničí. Dnes prodává z Čech do více jak 14 zemí Evropy a přitom si s Vámi sedne v “teplákách” na pivko. Peníze, jak jste je dosud neviděli. Vše na rovinu a bez příkras. Kurz mění životy tisícům lidí a s překvapivou lehkostí budete sledovat, jak se Váš svět financí dostává do řádu a harmonie.

Co dalšího Vás čeká

4 důvody, kvůli kterým jste pravděpodobně o téměř 150 % chudší než Vaše tvůrčí já. Jak využít “údolí slz” ve svém životě a obrátit tak své přešlapy a nedostatky v konkurenční výhodu ve světě peněz?

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!