Zdravě a jinak

S Petrem Havlíčkem

Přehrát video  play_circle_outline
4719 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Kurz o zdraví v podání autority v oboru list_alt 9 lekcí a 11 videí nadupaného obsahu shutter_speed Tipy pro Vaše zdraví grade Získejte odpovědi na otázky, které hledáte timer Všechny informace, jasně a bez obalu

O mentorovi

Je nejznámější český výživový specialita. Je spoluautorem 6 knih a zakladatel Centra Petra Havlíčka. Výživě se věnuje již přes 20 let. Je jedním z předních odborníků časopisu Dieta, spolumoderátorem Jste to, co jíte a externím konzultantem společnosti Nutrend. Dodnes účinkuje ve výživovém pořadu na Mall.Tv.

O tréninku

Jak přistupovat ke svému zdraví ve 21. století? Tréninkem Vás provede Petr Havlíček, mediálně známá osobnost a autor několika knih s tématem zdraví a výživa. Petr vyvrací několik zažitých mýtu v rámci výživy svými více než 27 letými zkušenostmi v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Jak funguje tělo? Co skutečně potřebujeme i ve vysokém pracovním nasazení? Jaké mýty panují ve světě stravování a lidi jim stále a znovu podléhají? Získejte zpět svou energii a zbavte se civilizačního stresu jednou provždy!

Obsah tréninku

Co dalšího Vás čeká

Jste připraveni vydat se na cestu do světa výživy ve 21. století? Pak neotálejte a pusťte se rovnou do toho! Nezapomeňte na Váš pracovní sešit, který Vám pomůže si z tréninku odnést ještě více. 

10 jasných případových studií, díky kterým nastartujete svůj nový a zdravý životní styl. Ať už nestíháte ráno doběhnout na vlak či jste dlouho do noci v kanceláři, díky těmto návodům už nebudete mít nikdy výčitky!

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!