Vydělávej více přes Messenger

S Verčou a Davidem

Přehrát video  play_circle_outline
7139 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Návod, jak automatizovat Vaše podnikání list_alt 9 lekcí a 22 videí nadupaného obsahu shutter_speed Nástroje pro kvalitní marketing grade Získejte zaměstnance snů timer Objevte kouzlo Messenger marketingu

O mentorovi

David Nepejchal

Spolu s Veronikou Hronkovou vede společnost Podnikat chytře. Má za sebou 25 let zkušenosti v podnikání. Je také zakladatelem projektu Chytrá pěna.

Veronika Hronková

Spolu s Davidem Nepejchalem založila společnost Podnikat chytře - sociální sítě, auto-marketing, facebook, messenger. 20 let zkušeností s MLM a 8 let s facebookem. Sama je autorkou projektu No stress mama.

O tréninku

Jak si automatizovat procesy v podnikání a ušetřit šílené náklady? Zároveň si udržet přízeň zákazníků a prodávat bez nátlaku?

Podíváme se společně do světa Messengeru a Facebooku a ukážeme si, jak můžete vytvořit svého automatizovaného robota pro kontakt se zákazníky, který za Vás vydělává. I když spíte nebo jste s dětmi na dovolené.

Obsah tréninku

Co dalšího Vás čeká

22 kroků, díky kterým osvobodíte své podnikání od stresu a nekonečných nákladů! Jednou nastavíte a vše jede jako po másle. Je radost sledovat čísla, jak rostou, pokud se třeba celý den nemůžete věnovat podnikání. 

A najednou Vám na účtě přistane třeba 10 000 Kč, 50 000 Kč, 500 000 Kč. Díky Vašemu novému ROBOTOVI. Jak ho pojmenujete? 

To je na Vás. V tomto kurzu odhalíte taje velkých hráčů i firem, které díky interaktivní a zatomatizované komunikaci se zákazníky poskytují špičkový servis 21. století.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!