Vytvoř 7 rituálů zdravých vztahů s rodinou!

S Milanem Studničkou

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Kurz o výchově dětí a budování vztahů list_alt 4 lekce a 6 videí nadupaného obsahu shutter_speed Tipy pro zdravé rodinné vztahy grade Poznejte sami sebe timer Jasně, stručně a bez servítek

O mentorovi

Milan je psycholog, autor bestselleru a zakladatel projektu Dovychovat. Už více než 15 let konzultuje oblast vztahové psychologie. Na přednášky si ho zvou přední společnosti včetně českého olympijského výboru.

V roce 2002 reprezentoval ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City v jízdě na bobech. Získal řadu medailí z mistrovství ČR (v 6 různých sportech) i mistrovství světa.

Školí ve velkých českých společnostech a pracuje s TOP managementem těchto firem. Je brán za jednoho z největších specialistů ve svém oboru. Svého syna vychovává formou domácí výuky a svým příkladem bortí mýty v oblasti mužské role ve společnosti.

O tréninku

Jak vytvářet zdravé rodinné vztahy? Jak motivovat své děti bez nátlaku? Jak si užívat harmonický vztah? V tomhle kurzu se s Milanem Studničkou podíváme na roli mužů a žen v rodinných i vztahových konstelacích. Milan Studnička předává své osobní zkušenosti a zároveň nejmodernější postupy v oblasti výchovy dětí a vztahové párové psychologie. Odhalíte přesné návody, jak si užívat a spoluvytvářet vztahového naplnění bez “umělých dochucovadel”.

Co dalšího Vás čeká

V kurzu odhalíte více než 7 technik a cvičení, díky kterým transformujete své vztahy v podporující oázu radosti. A to ať jste nyní v páru nebo nejste, máte děti či nemáte. Milan Studnička Vás provede kroky, které se vám ve 21. století hodí i na pracoviště či do běžného vztahu s vlastními rodiči. Taky Vás už občas nudí klasické rodičovské manuály? Hledáte někoho, kdo jde příkladem? Chcete pochopit vyšší principy výchovy dětí i vytváření šťastného vztahu? Nedělejte kompromisy. Milan jde prakticky k věci.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!