Transformuj své strachy v úspěch (v ženském světě)

S Olgou Šípkovou

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Kurz o transformaci strachů v úspěch pro ženy list_alt 6 lekcí a 7 videí nadupaného obsahu shutter_speed Tipy pro rozvoj svého sebevědomí grade + Pracovní listy a podklady! timer 100% obsahu z praxe od Olgy!

O mentorovi

Olga je česká sportovkyně a podnikatelka. 18 let se věnovala sportu a to na vrcholové úrovni. Je dvojnásobnou mistryní Evropy ve sportovním aerobiku žen z let 1995 a 1997, čtyřnásobná mistryně České republiky mezi lety 1993 až 1998 a mistryně světa z roku 1997. 

Nyní se věnuje osobnímu rozvoji a stále vystupuje jako osobní trenérka. Je také tanečnice a moderátorka.

Můžete ji slyšet v Českém rozhlasu v pořadu Minuta pro Vaše zdraví.

O tréninku

Jak transformovat strach v úspěch? Jak si zvýšit sebevědomí? V tomhle kurzu se s Olgou Šípkovou podíváme na to, jak ženy mohou transformovat své strachy v obohacující výsledky. Před pár lety zažila Olga stav vyhoření, dotkla se svého “dna” a hledala cestu, jak ven. V kurzu se s Vámi nositelka několika medailí podělí o to, jak se odrazit ode dna a jak tyto postupy používat v běžném pracovním i osobním životě. I když nyní máte pocit, že Vám se tohle nikdy stát nemůže.

Co dalšího Vás čeká

V kurzu odhalíte více než 7 technik a cvičení, díky kterým transformujete strach v úspěch. Krok za krokem si osvojíte koučovací postupy, díky kterým zažije Vaše sebevědomí renesanci. Bojíte se samoty? Máte strach říkat ne? Slyšíte kritiku a nevíte, jak reagovat? To vše a více s jemným vedením Olgy.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!