Získej konkurenční výhodu svou mentalitou úspěchu

s Andy Winsonem

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library 7 lekcí list_alt 7 videí shutter_speed 100% fokus na úspěch grade Nástroje pro dosahování úspěchu timer Pracovní sešity a podklady!

O mentorovi

Andy Winson je mezinárodně uznávaný transformační lídr a autor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni. Jeho posláním je vést lidi autentickou přeměnou k osobní, vztahové a finanční prosperitě.

Za posledních 25 let svého působení pomohl více jak 570 000 klientům přes osobní konzultace, semináře, online kurzy, publikace či přednášení na půdách významných konferencí.

Andy věří, že vědomou transformací myšlení může každý z nás prožívat jedinečný příběh bohatství, nejen pro sebe, ale i pro druhé.

O tréninku

Snažíte se dosáhnout úspěchu, ale ten se stále ne a ne dostavit? Máte za sebou spoustu motivačních strategií, kurzů, knih a stále máte pocit, že se neposouváte? V tomto kurzu přijdete na kloub tomu, proč to tak je a dostanete návod, jak to zvládnout a dosáhnout svého úspěchu.

Co dalšího Vás čeká

V několika lekcích si ukážeme techniky, které Andy aktivně využívá a dál předává. Tyto techniky mají doložitelné výsledky. Pokud děláte něco stále stejně a očekáváte jiný výsledek, tak se nejspíše nedostaví. Pojďme tomu učinit přítrž.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!