Ovládni svůj obor díky autentickému leadershipu!

Master kouč a mentor Dynamiky Bohatství, renesanční podnikatel a propagátor smysluplného podnikání. To je Jan Polák.

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

Garance kvalityphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Objevte pojem Autentické podnikání list_alt 8 lekcí plných obsahu, 9 videí shutter_speed Objevte svůj skrytý potenciál grade Zjistěte, jaký styl podnikání Vám nejvíce vyhovuje timer Najděte nový směr

O mentorovi

Master kouč a mentor Dynamiky Bohatství, renesanční podnikatel a propagátor smysluplného podnikání. To je Janko Polák.

Jan je majitel společnosti Prosperity Vision, která už v roce 2009 do Čech poprvé přivedla Dynamiku Bohatství. Dříve působil jako konzultant. Dnes je již dlouholetým poradcem a školitelem manažerů a podnikatelů po celém světě. Žije v Anglii a na Slovensku.

Svými aktivitami podporuje, inspiruje a spojuje podnikavé lidi. Vytváří pro ně příležitosti, aby proměnili svou vášeň, talent a čas ve smysluplné a prosperující podnikání a aby si přitom skutečně plně užívali každý okamžik své životní i podnikatelské cesty.

O tréninku

Autentické podnikání? Známý, nebo neznámý pojem? Co to vlastně znamená a proč je to důležité? Objevte klíč do světa autentického podnikatele. Protože jedině tak dokážete zvyšovat svůj příjem peněz autenticky a s klidem.

Obsah tréninku

Co dalšího Vás čeká

Objevte skrytý potenciál a dosáhněte většího úspěchu s kurzem renesančního podnikatele a mentora. Autenticita může být mocným pomocníkem pro prodej i budování loajality zákazníků. Poznejte metody úspěšného podnikatele, které můžete ihned převzít a aplikovat.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

...ať už online či offline, zkraťte si cestu k úspěchu!